Cholera, wreszcie mam spokój... już myślałem ze przez ten wczesny wytrysk nigdy nie będę miał dobrego seksu, ale jednak się znalazły te tabletki na szczęście. Nie mowie, nie zrobiłem się od razu zwierzak, ale po jakimś czasie mogłem jakoś moja zaspokoić.

Super-hero

Fajne te tabletki. Kupiłam mojemu facetowi, bo ostatnio był jakiś ospały, zupełnie nie do życia. Nareszcie się przebudził z tego marazmu – strasznie się zapierał, że on nic brać nie będzie (wiadomo, męska duma, nie potrzebuje), w końcu go do tego zmusiłam a teraz sam chętnie bierze. Także mówię wam kobietki – z facetem to trzeba na ostro, jak nie chce to siłą, a potem jeszcze zadowolony będzie:).

Flo

Dla mnie seks to ostatnimi czasy był spory stres. Przed każdym po prostu się bałem, że albo mi nie stanie, albo skończę po trzech ruchach... Nic nie pomagało, a wstydziłem się iść do lekarza, na szczęście znalazłem Orgasm Control, wypróbowałem i okazało się, że to naprawdę działa! Poprawiło się wszystko – i życie seksualne, i humor mojej kobiety.

Grzesiek

Hej no te tabletki są po prostu genialne! Nie dość, ze jest fajniej to jeszcze znacznie dłużej. Kochamy się z moja nawet pół godziny (wcześniej było to maks 5 minut i kończyłem) i serio wreszcie mnie to nie denerwuje.

Zbysiu